Ankara E-Ticaret Şirketleri

Firmamız başkent Ankara’da faaliyet göstermektedir. Çalışanlarıyla birlikte ortak hedefler doğrultusunda çalışma stratejileri geliştiren firmamızın kısa süre içinde ankara e-ticaret şirketleri arasında hak ettiği seviyeye gelmesi için çaba gösterilmektedir. Firmamız ile diğer ankara e-ticaret şirketleri arasındaki en önemli fark da tüm çalışanların firmayla bütün oluşudur. Bu durum bizi ankara e-ticaret şirketleri arasında öne çıkarmıştır.

 

Çalışan Memnuniyeti- Müşteri Memnuniyeti

 

Firmamız bu iki kavramın birbirine bağlı kavramlar olduğu düşünmekte ve buna uygun çalışma stratejileri belirlemektedir. Müşteri memnuniyeti olmadan ticarette devamlılık sağlanamayacağından, müşteri ilgi ve ihtiyaçlarına uygun site tasarımı, seçkin markaların kaliteli ürünleri, hızlı kargo seçenekleri ve indirimli ürün seçenekleri ile müşteri memnuniyetini sağlamak için üstün çaba sarf etmektedir. Firmamız için sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin tekrar tekrar alışveriş yapmaları için gerekli güveni sağlamaktadır. Açık adresimize ve iletişim numaralarımıza tüm müşterilerimiz ulaşabilmektedir.

 

Müşterilerimizin, üyelerimizin bizimle paylaşmış oldukları kişisel bilgiler her ne sebeple olursa olsun üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Ürün bilgilerimizi görsellerin kalitesine önem vererek ve ürün görüntüsü ile alakalı üyelerimizi yanıltmayacak dürüstlükle sitemizde paylaşmaktayız. Sitemizi ziyaret eden herkes istediği ürünü kolayca bulabilsin diye kategorilendirme sistemimizi iyi dizayn etmekteyiz. Mobil uyumlu sitemizin sayfa açılış hızı yüksektir. Yani sayfamıza bağlantısını açmak isteyen herkes kısa sürede açabilmektedir.

 

Havale, EFT gibi ödeme seçeneklerimiz ile istediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo imkanı sunmaktayız. Müşterilerimiz ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra ürünleri hazırlanmakta ve kargoya verilmektedir.

Yorumlar devre dışı.

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!